Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Audyt Energetyczny Org Certyfikat

Audyt Energetyczny Człuchów – Certyfikat

Jako Audytorzy wykonujemy audyt energetyczny w Człuchów. Przygotowujemy audyt energetyczny do Programu Czyste Powietrze, który pozwala uzyskać informacje jakie prace termomodernizacyjne muszą zostać wykonane, aby zmniejszyć zapotrzebowanie energetyczne o minimum 40% a dzięki temu beneficjent otrzyma podwyższoną kwotę dotacji. Przygotowując audyt u klienta zbieramy informację o założeniach i planach klienta co do termomodernizacji, następnie wykonujemy pomiary nieruchomości. Po kilku dniach klient otrzymuje gotowy audyt energetyczny. Pomagamy również w formalnościach w Programie Czyste Powietrze oraz w znalezieniu firmy na PREFINANSOWANIE.

Pomoc w Czyste Powietrze

Pomoc w Czyste Powietrze Człuchów

Mieszkasz w Człuchów i potrzebujesz pomocy w Programie Czyste powietrze od doświadczonych profesjonalistów? Zapraszamy do współpracy z nami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu audytów energetycznych i przygotowywaniu wniosków wiemy jak prawidłowo wypełnić dokumenty o dofinansowanie, ale również pomożemy w znalezieniu firm wykonujących termomodernizację.
Na co środki z Programu Czyste Powietrze?:

ocieplenie domu styropianem

docieplenia poddaszy i stropy wełną mineralną oraz pianą PUR

wymiana okien i drzwi

pompa ciepła

fotowoltaika

A to wszystko na PREFINANSOWANIE!

Prefinansowanie Człuchów - dofinansowanie i dotacja

Czy wiesz że w ramach Programu Czyste Powietrze w Człuchów możesz skorzystać z PREFINANSOWANIA? Od stycznia 2023 WFOŚIGW - Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dał możliwość skorzystania z prefinansowania. Co to znaczy dla beneficjenta? Znaczy to tyle że jeśli mieścisz się w progu dochodowym podwyższonym lub najwyższym to wykonawca może otrzymać 50% od WFOŚIGW środki jeszcze przed konaniem usługi a po wykonaniu kolejne 50% co ułatwia znacznie skorzystanie z dotacji, bo nie ma potrzeby wykładania środków na termomodernizację, wymianę pompy czy fotowoltaikę. Pamiętaj tylko że firma musi spełniać wymogi WFOŚIGW, aby móc wykonywać usługę w ramach prefinansowania. Jeśli szukasz firmy wykonującej usługi w ramach prefinansowania to zadzwoń do nas a nasz Audytor wskaże Ci taką firmę w Twojej okolicy.

Prefinansowanie dofinansowanie dotacja Czyste Powietrze

Skontaktuj się z Nami

W celu umówienia audytu energetycznego nieruchomości zapraszamy do kontaktu z Nami.

Adres email:

biuro@audytenergetyczny.org

Tel:

732 083 355

Adres:

Człuchów

Nazwa Firmy:

AudytEnergetyczny.ORG